Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Hlavní stránka

Vítejte na mých stránkách,

zaměřených především na krásný,

přírodní a luxusní materiál hedvábí a na cínované šperky.

Hedvábí je luxusní přírodní materiál, který v létě příjemně chladí a v zimě zahřívá. Hebkost a jemnost tohoto materiálu potěší jistě každou ženu. Cínované šperky tvořím z minerálů, fosilií, meteoritů, perel a uměleckého skla. Ve šperku se vždy snoubí příroda a umělecké zpracování kovů.  Každý kus je neopakovatelný originál.

V současné době pracuji  jako výtvarnice, lektorka kurzů a terapeuta Bachových esencí. Velmi často pracuji na zakázku. Volné šperky k prodeji je možné zakoupit v e-shopu. Dále prodávám na řemeslných jarmarcích a mineralogických burzách. Pokud by jste měli zájem o zboží na zakázku, tak mě prosím kontaktujte na e-mail.

Hedvábí a šperky z mé tvorby jsou vhodné převážně jako dárkové zboží k různým příležitostem nebo pro vlastní potěšení a radost. V galerii máte možnost shlédnout mé výrobky z hedvábí, cínované šperky, keramiku, obrazy, fota z akcí a fota z výtvarných kurzů. 

 Vystavené zboží v galerii je práce za několik let a většinou je již nedostupné. 

 Mé výrobky si našly cestu jako dárky do těchto zemí :  Slovensko, Belgie, Rakousko, Anglie, Lotyšsko, Itálie, Indonésie, Francie, Černá hora, Bulharsko,  Rumunsko, Německo,  Švýcarsko, Izrael, Amerika - USA - Texas a Kalifornie, Austrálie.

 Děkuji za Váš čas strávený na mých stránkách.

 Sylva Kiara Šmardová

 

 Cínované šperky.

Další mou tvorbu je možno shlédnou zde na stránkách v galerii.

 

Ručně malované hedvábí.

 

 

Mou láskou je také malování, kde začínám dosahovat i prvních úspěchů.

 

 

 

  

Jsem držitelkou regionální značky Beskydy originální produkt.

http://www.regionalni-znacky.cz/